Publicat 29 Oct 2019 | Reactualizat 06 Nov 2019 | Expiră 29 Nov 2019

Sofer

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii generale
- permis de conducere categoria ”B și C”
- flexibilitate în abordare situațiilor de lucru, capacitate de lucru în echipă.

În vedere participării la concursul din data de 28.11.2019 ora 10:00, candidații vor întocmi un dosar de înscriere.

Dosarul de înscriere se depune la sediul regiei din sos. Alba Iulia nr.73 până la data de 27.11.2019 ora 16:00 și va cuprinde următoarele documente:
- cerere de înscriere;
- curriculum vitae;
- acte de studii – în copie;
- carnet de muncă – în copie sau o adeverință care să ateste vechimea în muncă;
- copie act de identitate;
- adeverință medicală;
- cazier juridic;
- recomandare de la ultimul loc de muncă (facultativ);

Pentru mai multe detalii privind întocmirea dosarului, vă rog să ne contactați la tel: 0269/253135 int.205 sau
la adresele de e-mail: [email protected], [email protected]

Descrierea jobului

- participă la deservirea aeronavelor
- conduc utilajele implicate in activitățile aeroportuare
- verifică starea mijloacelor auto
- la solicitarea inspectorului de siguranță operațională, participă la toate activitățile desfășurate în incinta aeroportului

Beneficii:
- tichete de masă și alte adaosuri la salariu
- susținere și colaborare într-un colectiv tânăr și prietenos

Suntem principalul punct de trafic aerian situat în centrul geografic al României, una dintre cele mai diverse și interesante regiuni din Sudul Transilvaniei. Realizăm parteneriate pe termen lung cu companiile aeriene pentru a contribui la dezvoltarea durabilă a regiunii în care ne desfășurăm activitatea și pentru a asigura accesul către destinații din întreaga lume tuturor pasagerilor.
Prin dezvoltarea unei forțe de lucru dedicată și calificată, prin maximizarea inovației tehnologice și excelență în guvernanța corporativă, Aeroportul Internațional Sibiu va fi o resursă economică regională care va furniza servicii de aviație comunității de aviație locale și regionale, turiștilor și celorlalte categorii de utilizatori.
Aeroportul Internațional Sibiu este regie autonomă având ca obiect principal de activitate efectuarea de prestații, servicii, lucrări de exploatare, întreținere, reparare, dezvoltare și modernizare a bunurilor date în administrare, în vederea asigurării condițiilor pentru sosirea, plecarea și manevrarea la sol a aeronavelor în trafic național și/sau internațional, asigurarea serviciilor aeroportuare pentru tranzitul de persoane, mărfuri și poștă, precum și servicii de interes public național.

Expirat
Sofer  -  AEROPORTUL INTERNATIONAL SIBIU R.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles