Publicat 14 Ian 2021 | Expiră 14 Feb 2021

Sofer TIR Comunitate

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Permis auto B,C,E + card tahograf + atestat profesional - marfa valabil;
- Fara probleme de sanatate deosebite, cazier judiciar si auto fara incidente grave;
- Cunostinte minime de mecanica auto;
- Persoana disciplinata, cu atitudine pro-activa in indeplinirea sarcinilor;
- Rezistență la stres, capacitate de planificare a sarcinilor;
- Cu/fara experienta (experienta poate fi un avantaj);
- Punctual, amabil si ordonat.
- Disponibilitate de lucru pe Comunitatea Europeana
- Cunoasterea unei limbi straine (engleza, germana) nu este obligatorie, insa poate constitui un avantaj;
- Bune abililitati de comunicare, organizare si seriozitate;
- Detinerea atestatului profesional de transport marfa, a cartelei tahograf si a atestatului ADR (OPTIONAL);
- Orientare catre rezultate si rezolvarea problemelor;

Descrierea jobului

- Activitate se desfasoara pe camion de 40 de tone;
- Programul de lucru respecta orele legale de condus si odihna.
- Rutele vor fi cu precadere in interiorul spatiului comunitar, intre/ in tari precum Danemarca, Germania, Norvegia, Suedia, Benelux, Franta, Italia, Austria
- Bonusuri de motivare in functie de performantele avute;

Beneficii

- Iti asiguram o plata echitabila: prin contract individual de munca, salariu fix si diurnă calculată pe zi, care sa reflecte in mod transparent munca ta;
- Transport dus-intors oferit de firma.

Suntem o firma de transport marfuri cu sediul in Satu Mare, in plina expansiune. Colectivul nostru tanar si dornic de afirmare este motorul companiei noatre si dorim sa il intregim cu membri care sa aduca un plus de valoare organizatiei, prin dedicatie, profesionalism si echilibru.

Expirat

Sofer TIR Comunitate  -  Pdd Denmark Logistic S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles