Gratis

Sofer tir CE Olanda

SC WOLF RECRUIT RO SRL
20 poziții

Candidatul Ideal

Ești șofer de camion cu experiență și vrei să lucrezi în Olanda? Suntem în căutare constantă de șoferi experimentați si flexibil, categoriile CE, pentru a efectua diverse tipuri de transport, de la alimente la bunuri non-alimentare.

Descrierea jobului

Cerințe pentru job:
• Minim un an de experiență ca șofer de camion CE
• Permis de conducere CE + Cod 95
• Limba olandeză sau engleză la nivel conversațional

Oferim:
• Salariu orar între €15.08 - €18.35 brut (în funcție de experiența de muncă) plus bonusuri
• Contract de muncă legal în Olanda
• Cazare, asigurare de sănătate și transport local
• Suport și îndrumare pe întreaga perioadă a șederii tale

Clientul este o companie de familie strâns legată, care a crescut considerabil de-a lungul anilor, având o flotă de peste 600 de vehicule. Acest lucru înseamnă că îmbină o atmosferă de lucru plăcută cu numeroase oportunități de creștere sau specializare.

Wolfrecruit este o agentie de ocupare a fortei de munca in domeniu Agricol, Productie, Logistica si IT cu sediul in Olanda si Romania.

Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 25 Mart. 2024 Expiră 24 Apr. 2024