Sofer protocol

CONFIDENTIAL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Detine o experienta profesionala de minim 3 ani pe o pozitie similara, ca Sofer Personal sau Sofer de Protocol;
  • Este o persoana foarte serioasa si punctuala, cu o integritate profesionala deosebita si discretie
  • Detine aptitudini de comunicare verbala si exprimare
  • Nu a fost implicat in actiuni publice care pot prejudicia imaginea companiei
  • Cunoaste limba engleza la nivel conversational
  • Detine permis de conducere categoria B (minim 10 ani)
  • Este disponibil pentru program flexibil
  • Are o tinuta impecabila

Descrierea jobului

  • Vei conduce automobilul Directorului companiei in deplina siguranta;
  • Vei respecta regulile stabilite de legislaţia în vigoare privind circulaţia pe drumurile publice, precum şi regulile interne si de protocol
  • Vei avea grija de starea tehnică a maşinii încredinţate, astfel incat aceasta să fie în permanentă stare de funcţionare
  • Vei respecta ierarhia companiei cu politete si respectand regulile de confidentialitate
  • Te vei prezinta intotdeauna cu minim 30 de minute inainte de orice ora comunicata pentru plecarea in deplasare;
  • Vei raspunde de curatenia masinii (exterior si interior) si de aprovizionarea consumabilelor si a combustibilului
  • Inainte de orice deplasare (in oras sau in afara orasului), indata ce iti este comunicata adresa, stabilesti foarte bine traseul astfel incat sa gasesti locatia in timpul necesar.
  • Vei realiza sarcini administrative sub coordonarea directorului companiei

Ce iti oferim?
  • Un salariu SUPERmotivant si peste media pietei
  • Bonusuri in functie de performanta si implicare
  • Vei conduce masini de lux
  • Masa zilnic la sediul companiei
  • Abonament medical la clinica privata
  • Masina de serviciu
  • Alte beneficii ocazionale
Publicat 22 iul. 2022 Reactualizat 11 aug. 2022 Expiră 21 aug. 2022