Publicat 27 Iul 2020 | Expiră 27 Aug 2020

Sofer profesionist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Sarcini specifice si cerinte :
- Atestat sofer profesionist transport marfa [C, E];
- Card pentru tahograf digital;
- Aviz medical si psihologic valabil;
- Cazier judiciar si auto ;

Descrierea jobului

- Transportul de marfuri (in special cereale) cu semiremorca 40 t (prelata)
- Respectarea si cunoasterea timpilor legali de lucru;
- Experienta in conducerea autovehiculelor articulate 40 t , in trafic (minim 6 luni)

Expirat
Sofer profesionist  -  BOSTANETE AGRO SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles