Publicat 16 Ian 2020 | Reactualizat 13 Feb 2020 | Expiră 16 Feb 2020

Sofer profesionist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Descrierea jobului

Firma ITT-Keutmann GmbH din Düren, Germania cauta sofer profesionist, posesor permis de conducere categoria C+E, cu experienta de minimum 2 ani in conducerea camioanelor de mare tonaj (40 tone) prelata si cisterna (ADR), cartela conducatorului auto/card tahograf, atestat de transport marfa clasa 95, permis ADR si vorbitor de limba germana sau engleza la nivel conversational.

Pachet beneficii:
-va oferim un contract de munca legal incheiat direct cu firma noastra de transport cu cisterne, ITT-Keutmann GmbH din Düren, Germania; Important! Noi nu suntem firma de recrutare! Nu intermediem contracte de munca si nu percepem comisioane la angajare!
- va oferim instruire la locul de munca pentru operarea in conditii de siguranta a cisternei chimice (ADR);
-dispecerat in limba germana si engleza;
-asigurari sociale germane (asigurare medicala germana, pensie etc);
-asistenta si sprijin la intocmirea si depunerea dosarului de alocatii copii in Germania;
-asistenta si sprijin la stabilirea si schimbarea clasei de impozitare;;
-costurile cu biletele de avion vor fi suportate de catre firma noastra;
-la sosire in aeroport veti fi preluat de la aeroport/ la plecare veti condus la aeroport cu microbuzul firmei noastre;
-perioada de lucru in Germania va fi de 4 saptamani in Germania cu 2 saptamani de repaus acasa in Romania;

Cei care indeplinesc conditiile noastre si sunt interesati de un job de durata in Germania, ii rugam sa ne trimita un CV pe adresa noastra de email: lb@itt-keutmann.com
Doar candidatii selectati vor fi contactati de catre noi prin telefon sau email.

Expirat
Sofer profesionist  -  ITT Keutmann GmbH

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles