Gratis

Sofer profesionist - Timisoara

VRANCART SA

Candidatul Ideal

Îndeplineşte la timp şi întocmai sarcinile specifice trasate sau stabilite de superiorul ierarhic,
Respectă prevederile normativelor interne şi procedurile de lucru privitoare la postul său
Experienta necesara postului: experienta in activitatea de transport minim 3 ani

Descrierea jobului

Beneficii:

Se acorda periodic bonusuri de performanta.
Se acorda tichete de masa pentru fiecare zi lucrata.

Punctul de lucru se afla in Timisoara.

Suntem o companie privata de top in domeniul nostru de activitate, o echipa care pune pret pe responsabilitate, solidaritate, inovatie, implicare si initiativa. Ne dorim alaturi de noi o persoana care sa simta si sa actioneze conform acestor valori.
Se asigura si alte avantaje conform reglementarilor interne ale companiei.
Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024