Publicat 03 Ian 2019 | Reactualizat 31 Ian 2019 | Expiră 03 Feb 2019

Sofer profesionist pe Comunitate Intern+International

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam Sofer profesionist cu experienta pe Comunitate de cel putin 1 An pentru Camion + Remorca (40 to), cu incepere imediata, pentru perioda nedeterminata.
- Experienta in Transport Intern+International,
- cunoasterea medie a limbii germane si engleza,
- Referinte de la locurile de munca anterioare,
- cazier judiciar
- CV

Loc de munca: RO-06 Bucuresti, DE – 59 Germania, Regiunea Bielefeld
pentru:
- Transport international Romania + Germania precum si Europa de Vest
- Transport national Romania

Descrierea jobului

Oferta noastra , negociabila pentru Sofer profesionist pe Comunitate Intern+International

  • 3 – 4 Saptamani, pe comunitate
  • perioada de deplasare este flexibila, poate fi de mai mult de 4 saptamani
  • Timp de lucru conform legislatie in vigoare AETR
Beneficii:
- Salariul actual pe luna in Romania,
- Diurna pentru fiecare zi de lucru in Euro,inclusiv sambata si duminica
- nu se plateste la KM
- angajare numai cu carte de munca
- Camion: DAF + MAN, Euro 5, Mobil, GPS, Cabina Mare, Prelata, Motorina + Taxe Drum se achita cu Card si pe aparate taxare ( Go-Box, OBU, etc )
- Transportul din si inspre tara se efectueaza cu camionul

Pentru mai multe informatii va rugam sa ne contactati.
Persoane contact: Birou Germania Florina Bode (Sef) - 0731174984 sau 0049-1725636413 + 0049-25299491696 sau lobode@t-online.de

Descrierea companiei

SC Lobode Europa Trans SRL.

Expirat

Sofer profesionist pe Comunitate Intern+International  -  SC Lobode Europa Trans SRL