Sofer profesionist pana la 40 de tone

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2850 - 3000 EUR
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

''Niktrans Sirakov''' cu sediul în Plovdiv, Bulgaria caută să recruteze șoferi internaționali serioși, cu experiență .
Documentele necesare pe care candidatul trebuie să le dețină sunt:

1. Pașaport internațional / Necesar pentru cursuri în Anglia /
2. Card digital necesar
3. Certificat de aptitudine psihologică
4. Cunoașterea excelentă a regulamentului "561”.
5. Competența profesională

Descrierea jobului

Șofer profesionist până la 40 de tone
1.Teritoriul de operare: în străinătate
2. Cu normă întreagă
3. Cu o experiență minimă de 2 ani
4. Permis de conducere : C+E
5. Salariu : 2860 de euro + bonusuri pentru kilometraj și bune performanțe profesionale (310 euro salariu de bază + asigurări sociale, 85 euro pe zi indemnizație de călătorie)
6. Limba : opțional, comunicare în limba română
Descrierea postului
Compania operează servicii de transport între Italia și Anglia.
Perioada de angajare este de 16 săptămâni, urmate de 15 zile de concediu.
Compania dispune de suport și asistență non-stop în limba română.
Se asigură transportul acasă și înapoi.
Contract de muncă permanent în Bulgaria.
Compania oferă o lună calendaristică de concediu plătit pe an.
Se asigură îmbrăcăminte și încălțăminte de lucru.

Compania ,,Niktrans Sirakov" a fost înființată în 1992 și de atunci a fost în continuă creștere, competitivă și corectă față de clienții și personalul său.
Dispune de 28 de mașini Mercedes- Benz Actros 1845, categoria EURO 6; mega remorcă.

Persoana de contact
+359 885440555 Iolanda Cojocaru
Publicat 28 apr. 2022 Reactualizat 12 mai 2022 Expiră 28 mai 2022