Gratis

Sofer Profesionist (ctg. C+E) – transfer

PAMBAC S.A

Candidatul Ideal

Sofer C + E
-> Să ai permis de conducere - categoriile C si E;
-> Să deții card tahograf;
-> Să ai și certificat de competență profesională (atestat transport marfa);
-> Să ai un cazier fară antecedente penale;
-> Și minim 2 ani experiență pe un post similar.

Descrierea jobului

  • Asiguri transportul materiilor prime și a produselor finite între diverse secții ale societății din Bacău;
  • Comunici cu dispeceratul de transport, de unde vei primi asistență și suport;
  • Asiguri buna funcționare a camionului, conduci în condiții optime și respecți normele de circulație.

S.C. PAMBAC S.A. este unul din principalii producători naționali din domeniul morărit - panificație, lider pe piața de paste făinoase și deținător al brandurilor Pambac, Grania, Casa D'or și Ciao Pasta.

Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 15 Mai 2024