Publicat 15 Mai 2019 | Reactualizat 22 Mai 2019 | Expiră 14 Iun 2019

Sofer profesionist categoria C sau C+E

6 posturi

Candidatul ideal

1. Permis de conducere cat. C sau C+E;
2. Experienta de lucru minim 1 an in transport intern;
3. Abilitati de comunicare si lucru in echipa;
4. Cunostinte temeinice de legislatie transport;
5. Posesor card tahograf si atestat transport marfa.

Descrierea jobului

- Responsabil cu incarcarea, transportul si descarcarea marfurilor transportate conform regulilor si procedurilor interne;
- Respectarea rutelor locale din Chitila sau a rutelor fixe stabilite de coordonatorul de tranport incluzand orasele: Brasov, Fagaras, Ramnicu-Valcea, Bucuresti (Chitila), Medgidia.
- Responsabil cu mentinerea autovehiculelor in stare normala de functionare
- Respectarea consumurilor normate;
- Respectarea programului de lucru stabilit;
- Respectarea cu strictete a orelor si pauzelor de conducere conform legislatiei in vigoare.

Oferim un salariu atractiv, intre 3500 lei - 4500 lei net (inclus tichete de masa).

Companie cu capital privat, cu domeniu de activitate in sortarea, tratarea si valorificarea deseurilor nepericuloase.

Sofer profesionist categoria C sau C+E  -  NEW RECYCLING SRL