Sofer Profesionist Categoria B/C/E

Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cerinte:
- Permis conducere: B/C/CE;
- Experienta de cel putin 1 an;
- Card tahograf / atestat transport marfa / aviz medical + psihologic / cazier judiciar
- Cunoasterea si respectarea legislatiei rutiere
- Seriozitate si promptitudine.
- Limba engleza constituie un avantaj

Descrierea jobului

FAVORIT BUSINESS SRL ANGAJEAZA PENTRU SEDIUL CLINCENI(IF) SAU GILAU(CJ)

SOFER PROFESIONIST PERMIS AUTO CATEGORIA B/C/E

TRANSPORT INTERNATIONAL SAU NATIONAL DE MARFA CU TEMPERATURA CONTROLATA

Beneficii:
  • SALARIU fix + DIURNA ( 70 euro/zi pt international)
  • MEDIU DE LUCRU PROFESIONIST

Favorit Business SRL este o commpanie cu capital 100% romanesc, avand peste 15 ani de experienta in transportul de marfuri la temperatura controlata. Un partener logistic de încredere care oferă servicii de calitate clienților săi. Compania noastra activeaza in domeniul transporturilor inca din anul 2006.

Publicat 27 apr. 2022 Expiră 27 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos