Publicat 25 Iul 2019 | Expiră 25 Aug 2019

Sofer profesionist - categ. B, C si E

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • S.C. ARL CLUJ S.A. parte a concernului Strabag angajeaza sofer profesionist pentru a conduce camioane cu categoriile B, C si E ;
  • Atestat de transport a marfurilor cu minim experienta in domeniu de 5 ani pe teritoriul Romaniei.
  • Atestat de macaragiu reprezinta un avantaj, dar nu este obligatoriu.

Descrierea jobului

  • Realizarea activitatii de transport, cu respectarea tuturor reglementarilor in vigoare privind circulatia pe drumurile publice;
  • Mentinerea autovehiculului din dotare in parametri optimi si realizarea tuturor activitatilor legate de revizia, inregistrarea si asigurarea acestuia.
Beneficii oferite:
Salariu fix atractiv;
Bonuri de masa sau delegatii;
Integrarea într-un mediu de lucru plăcut şi confortabil;
Echipă profesionistă.

Detalii suplimentare despre poziție la tel.: 0720 660 128
Cv-urile se pot depune si la sediul firmei din Cluj-Napoca, Strada Fabricii, nr. 131.

Descrierea companiei

STRABAG
TEAMS WORK.

STRABAG SE is a European-based technology group for construction services, a leader in innovation and financial strength. Its services span all areas of the construction industry and cover the entire construction value chain – from design to planning, from construction to property and facility services, from operation all the way to demolition. STRABAG creates added value for its clients by its specialized entities integrating the most diverse services and assuming responsibility for them.

Expirat
Sofer profesionist - categ. B, C si E  -  STRABAG SRL Cluj

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles