Sofer profesionist cat C+E pentru comunitate Germania-Franta

TRANS PETRELA SRL

Candidatul Ideal

Detinere permis auto cat C+E + atestat.
Constituie avantaj cunoasterea unei limbi straine: engleza,germana, franceza sau detinerea atestatului ADR.
Experienta minima :6 luni

Descrierea jobului

Se lucreaza la prelata in Comunitatea Europeana, ruta Germania-Franta
In general weekend-urile se fac la garaj in Germania, zona ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈Koln
Conditii la garaj: baie, bucatarie dotate cu toate utilitatile.
Perioada de munca este 6 cu 2 saptamani sau la intelegere, de comun acord.
Transportul de acasa la firma si inapoi se face cu microbuz si este suportat de firma.

Descrierea companiei

Companie de transport marfuri general din jud Alba.
Publicat 31 Mai 2024 Reactualizat 31 Mai 2024 Expiră 30 Iun. 2024