Publicat 21 Apr 2021 | Reactualizat 12 Mai 2021 | Expiră 21 Mai 2021

SOFER PROFESIONIST C+E ITALIA-GERMANIA-FRANTA-AUSTRIA-ELVETI

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 3 ani experiență în Transport / Distributie

Candidatul ideal

Compania italiană de transport, DE ROCCO, (cu sediul în provincia Belluno - Veneto) angajează un sofer profesionist pentru transportul internațional de mărfuri.

Cerințe:
- Permis de conducere categoria C + E
- Tahograf digital
- Este necesară experiență în transportul european cu prelată
- Disponibil sa inceapa cat mai repede la noul loc de muncă
- Cerem recomandari si dovada a efectuarii de curse in spatiul comunitar european
- CUNOASTEREA MINIMA A LIMBII ITALIENE

Descrierea jobului

Descriere job:
- Remorci recente cu prelată
- Cap tractor MERCEDES Euro 6 până la 6 ani de service
- Lucrul între Italia și Franța / Germania / Austria / Elveția (numai pentru tranzit)
- Tranzitul în Elveția este o garanție deoarece compania noastră funcționează în mod regulat cu orele de conducere și că vehiculele noastre sunt întotdeauna în ordine.
- Încărcări cu un singur punct de încărcare și descărcare = 60%
- Sarcini de preluare și livrare multiple = 40%

Beneficii:
- Salariu: de la 2500 la 2800 euro net / lună
- Contract de muncă cu o agenție din România
- Program de lucru: minim 8 săptămâni de muncă și 2 săptămâni acasă
- Plăți garantate, rapide și punctuale
- Căutăm un șofer cu maximă seriozitate

Compania DE ROCCO S.R.L. este o afacere de familie care operează în domeniul transportului internațional de peste 40 de ani.

SOFER PROFESIONIST C+E ITALIA-GERMANIA-FRANTA-AUSTRIA-ELVETI  -  DE ROCCO SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles