Gratis

Sofer Profesionist B+C+E INTERN

TTA Utilaje Industriale

Candidatul Ideal

Cerinte:

- Experienta minim 3 ani in transport de marfa;
- Conducere cap tractor plus semi remorca 40 tone;
- Permis auto cat. B, C, E,
- Atestat profesional pentru transport marfa;
- Card tahograf;
- Cunoașterea și respectarea legislației rutiere.
- Atestat gabarit depasit.

Descrierea jobului

- Transporta marfurile in siguranta, asigura primirea-predarea documente aferente marfurilor transportate
- Ingrijeste autocamionul/ respecta timpii de condus / odihna
- Disponibilitate pentru curse tur - retur in Intern (ROMANIA)
- Apt medical si psihologic din punct de vedere al sigurantei circulatiei – Obligatoriu
- Fara antecedente penale. Se solicita cazier valabil la data angajarii.
- Fara antecedente rutiere. Se solicita cazier auto valabil la data interviului.

Descrierea companiei

www.tta.ro

TTA comercializeaza platforme si nacele pentru lucru la inaltime pentru orice aplicatie, in domeniile industrial si civil, acordand o deosebita atentie elementelor de siguranta si nivel tehnologic ale acestora. Oferim o gama completa de servicii, printre care: asistenta in garantie si post-garantie, piese de schimb, service, inchiriere nacele, platforme si prb.

Punct de lucru: comuna Glina, Jud Ilfov

Publicat 29 Febr. 2024 Reactualizat 30 Mart. 2024 Expiră 30 Mart. 2024