Sofer personal familie

Global Commercium Developement SRL
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Experiență profesională de minim 5 ani pe o poziție similară, ca Șofer Personal familie cu copii
  • Deținere permis auto categoria B
  • Fără abateri disciplinare anterioare și fără amenda penală
  • Aptitudini de comunicare
  • Capacitate de concentrare si rabdare
  • Persoană punctuală, organizată, cu simț de răspundere
  • Stil de condus prudent și corect
  • Loialitate și integritate în activitate
  • Disponibilitate pentru deplasări ocazionale în țară și pentru program de lucru inegal și/sau de week-end

Descrierea jobului

  • Sofer pentru familie cu copii: transport copii la școala si diverse activitati, cumpărături și diverse situații.
  • Raspunde de starea generală a autoturismului în materie despre curățenie, starea tehnica, generală, aprovizionarea acesteia cu materialele consumabile necesare.
  • Inainte de orice deplasare (in oraș sau în afara orașului), îndată ce ii este comunicată adresa, își stabilește foarte bine traseul astfel incât sa găsească locația cu precizie și în timp util;
  • Respectă regulile stabilite de legislaţia în vigoare privind circulaţia pe drumurile publice, precum şi regulamentele şi instrucţiunile interne.

Obiectivul companiei este acela de a sprijini partenerii care au in derulare proiecte europene in realizarea activitatilor si atingerea indicatorilor prevazuti in proiecte.
Publicat 4 Ian. 2023 Reactualizat 1 Febr. 2023 Expiră 3 Febr. 2023

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.