Publicat 20 Iul 2016 | Expiră 21 Aug 2016

SOFER PE CAMION DE 40 T

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-experienta in Scandinavia de minim 1 AN, in Europa de cel putin 2 ANI.
-limba engleza la nivel mediu
-card ADR, TAHO, certificat de transport marfa

Descrierea jobului

- cursa Danemarca - Norvegia & Danemarca - Suedia pe prelata.
- contract pe Romania
- perioada minima de lucru de 3 luni (minim) cu o luna concediu
- salar incepand de la minim 2.000 € pana la 3.000 €
- se da echipament de lucru
- se lucreaza la conform normelor si regulilor (nu se trece peste program!)

Se lucreaza in echipaj SAU singur pe camion,(echipajele lucreaza cu frigotrailer si nu au nevoie de ADR).

Descrierea companiei

Companie Daneza de transport marfa in Scandinavia.
Cautam doar soferi profesionisti cu categoriile B+C+E

Expirat

SOFER PE CAMION DE 40 T  -  dan speed srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles