Publicat 10 Mai 2019 | Reactualizat 09 Iun 2019 | Expiră 10 Iun 2019

Sofer livrator / gestionar depozit

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Carnet de conducere fara incidente cat. B, cu vechime, cat. C constituie un avantaj;
• Abilitati de comunicare si relationare
• Minim scoala profesionala finalizata;
• Abilitati aritmetice;

Descrierea jobului

• Incarca/descarca marfa in/din autoutilitara aflata in dotare
• Transporta marfa la clienti, conform rutei stabilite, descarca marfa si incaseaza banii de la clientii care platesc numerar. Cursele sunt locale si la nivel national. Este necesara experienta pe trasee din Bucuresti si tara.
• Participa la receptia marfurilor luand la cunostinta neconcordantele dintre facturi si marfa, semnand procesul verbal de constatare diferente
• Raspunde pentru efectuarea cursei in conditii optime, de la plecare si pana la sosirea la destinatie
• Gestioneaza stocul de marfa din cadrul depozitului
​• Pregateste marfa pentru livrare catre clienti
• Efectueaza receptia marfurilor sosite de la furnizori / filiale interne

BENEFICII:
- Pachet salarial atractiv: salariu fix + bonus corelat cu rezultatele;
- Lucrul intr-o companie puternica si stabila financiar;

ARC Electronic - membră a grupului SONEPAR - cu o tradiție de 20 de ani în domeniul distribuției de materiale pentru instalații electrice și automatizări, distribuitor oficial al celor mai renumite mărci de materiale electrice care activează în România

Expirat
Sofer livrator / gestionar depozit  -  ARC Electronic SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles