SOFER LIVRARI - Timisoara

SC INTERBRANDS ORBICO S.R.L 5 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

• Carnet de conducere fara probleme (cat. B), minim 1 an vechime;
• Minim scoala profesionala finalizata;
• Abilitati aritmetice de baza;
• Cunoasterea normelor legale in materie de transporturi rutiere;

Descrierea jobului

• Livreaza comenzile catre toti clientii aflati pe ruta prestabilita;
• Verifica facturile si avizele pregatite pentru livrare (data, stampila,CNP)
• Verifica conformitatea comenzilor pregatite in depozit cu factura/avizul aferent, sau alcatuieste comenzile direct din van, si ii asista pe clienti in receptia marfii, primind de la acestia confirmarea primirii;
• Participa la incarcarea marfii in van, astfel incat sa evite deteriorarea marfii si sa asigure o buna si rapida manipulare pentru pregatirea facturilor.
• Preda facturile livrate in fiecare zi pe baza raportului de livrare catre arhiva;
• Colecteaza instrumentele de plata sau platile pentru produsele livrate si depune banii la casierie, impreuna cu raportul de incasari, la sfarsitul fiecarei zile de lucru;

Beneficii:
* Pachet salarial format din :salariu fix, bonusuri în funcţie de performanţă, tichete de masă;
* Oportunitate de a lucra într-un mediu orientat spre excelenţă;
* Prime de Craciun si Paste;
* Abonament servicii medicale.

Interbrands Orbico este unul dintre jucătorii importanți pe piața de distribuție FMCG din România. Parte din Grupul Orbico, suntem cel mai mare distribuitor FMCG din Europa, cu o prezență activă în 20 de țări. Oferim soluții integrate de servicii pentru clienții noștri de la managementul brandurilor, vânzări până la servicii de mercantizare.

Ne mândrim cu o echipă de peste 2000 de oameni experimentați și dinamici ce pun pasiune în ceea ce fac și demonstrează constant dorința de a progresa.

Dacă vrei și tu să faci parte din povestea noastră, aplică la unul dintre joburile deschise!

POVESTEA TA DE SUCCES ÎNCEPE AICI.

ENJOY THE RIDE!

Publicat 20 Sept. 2022 Reactualizat 4 Oct. 2022 Expiră 20 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.