Sofer distributie paine

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Studii: minim scoala profesionala;
- Permis auto categoria B+2 ani experienta in activitatea de distributie;
- Experienta de minimum 3 ani in functia de sofer;
- Bune cunostinte privind documentele de insotire a marfurilor;
- Persoana ordonata, cu abilitati bune de comunicare in relatia cu clientii;

Descrierea jobului

Activitate de distributie a marfurilor pe zonele alocate;
- Gestionarea produselor si ambalajelor;
- Incasarea contravalorii marfurilor distribuite.

Beneficii:

Tichete de masa, bonus de performanta, prima vacanta, prime de sarbatori

Click Top Management este una dintre cele mai noi fabrici de paine, situata in Craiova, str.Drumul Apelor 91;

Produce si distribuie brandurile Maritza si Vel Pitar.
Publicat 2 mai 2022 Reactualizat 30 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos