Gratis

Sofer distributie medicamente

Mini-Farm S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

- studii medii finalizate,
- experienta minim 1 an intr-o pozitie similara;
- lucrul intr-o firma de distributie reprezinta avantaj;
- posesor carnet conducere categoria B, minim 3 ani,2
- stabilitate la locul/locurile de munca anterioare;
- cunostinte operare PC (mail -trimitere atasamente/salvari/descarcari), operare Smartphone.

Descrierea jobului

Responsabilitati

- Incarcare/descarcare autoturism - t;
- Transporta marfa in baza documentelor de insotire;
- Livreaza comenzile conform programului ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄de distributie;
- Descarca temperaturi de transport de pe dispozitivul de inregistrare instalat in masina.

Suntem o companie ambițioasă, cu capital 100% românesc, adaptată nevoilor pieței si cu o dorință de dezvoltare foarte mare.
Mini-Farm este un lanț de farmacii cu urmatoarele atribute: profesionalism, calitate, experiență, amabilitate, adresabilitate, promptitudine și ambiție.
Obiectivele companiei vizează asigurarea satisfacției clienților săi și atragerea celui mai mare număr de clienți fideli prin:
  • Sfaturi și recomandări profesioniste
  • Personal specializat
  • Gamă variată de produse
  • Prețuri competitive
  • Oferte promoționale atractive
  • Servicii de calitate
  • Ambianță plăcută
  • Aspect modern
  • Program Non-Stop
Publicat 3 Iun. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 3 Iul. 2024