Gratis

Sofer distributie - Filiala Suceava

La Fantana SRL

Candidatul Ideal

- studii medii absolvite;
- permis de conducere categoria B (minim 1 an, fara incidente majore);
- experienta in distributie marfuri (masina 3,5 tone) reprezinta un avantaj;
- capacitate de asimilare rapida, respectarea termenelor limita;
- rezistenta la efort fizic;
- disponibilitate pentru program full-time de luni pana vineri.

Descrierea jobului

- livrarea produselor companiei catre clientii din zona alocata;
- incasarea debitelor de la clienti in conformitate cu facturile emise;
- mentinerea unei bune relatii cu clientii din portofoliu.

Oferim:
- salariu fix;
- tickete de masa;
- comision din livrari;
- mediu de lucru placut si dinamic;
- abonament apa/cafea dupa 6 luni vechime.

La Fantana este cel mai important furnizor de servicii de aprovizionare cu apa de izvor, apa imbuteliata si cafea pentru companii si un distribuitor major pentru Horeca de produse si echipamente pentru cafea.

Cu o expertiza de 16 ani in servicii B2B, La Fantana este liderul pietei de apa in sistem watercooler si purificator in Romania si in Serbia si detine cea mai importanta infrastructura logistica, cu acoperire nationala. Din 2014, compania asigura servicii integrate de apa si cafea pentru afaceri, intr-o formula completa: produse cheie si complementare, livrare, echipamente, service, igienizare si training de utilizare.

Anvergura si experienta dobandita permit companiei sa ofere servicii accesibile, intr-un mod flexibil si responsabil. La Fantana numara peste 800 de angajati în România si Serbia si 40.000 clienţi - companii, instituții și persoane fizice. Compania este detinuta de catre fondul de investitii polonez Innova Capital.
Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 8 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024