SOFER DISTRIBUTIE - depozit Mogosoaia

pro natur - 6 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Firma de transport si montaj pentru produsele Ikea cu activitate de peste 15ani angajeaza SOFERI cu experienta categoria B pentru livrari la domiciliul clientilor.

Cerinte:

Pesoana sociabila si implicata;
Spirit de echipa;
Seriozitate.

Depozitul se afla in ​Mogosoaia.

Descrierea jobului

​Castig net peste 3300 lei !

Responsabilitati:
• Livrarea produselor de mobilier la domiciliul clientilor in echipe de 2-3 persoane (sofer si 1-2 manipulanti) cu masini de 3.5 tone.

Oferta beneficii:
• Salariu 3000 lei net/luna (pentru 5 zile lucrate saptamanal);
• Bonuri de masa, 15 lei/bon pentru fiecare zi lucratoar;
• Contract de munca pe perioada nedeterminat;
• Asigurare de accident;
• Program flexibil;
• Loc de munca stabil si motivant;
Nu ezita sa ne contactezi la: 0730709447 sau office@pronatur.ro

Descrierea companiei

Firma de transport si montaj pentru produse de mobilier.
Publicat 29 sept. 2021 Reactualizat 27 oct. 2021 Expiră 29 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos