Publicat 29 Ian 2019 | Reactualizat 26 Feb 2019 | Expiră 01 Mar 2019

SOFER DISTRIBUTIE -Categoria B si C

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Mentine o comunicare eficienta cu coordonatorul de transport;
  • Preda la timp si corect, documentele aferente marfurilor transportate;
  • Minim 2 ani experienta in transporturi marfuri;
  • Sa detina atestat transport marfa/card tahograf;
  • Raspunde de buna functionare a autovechiculului pe care lucreza.

Descrierea jobului

  • Sa asigure livrarea marfii catre clienti, conform graficului de livrare, asigurand integritatea si calitatea acesteia pe toata durata transportului;
  • Respecta timpii de conducere/odihna precum si legislatia rutiera in vigoare;
  • Utilizeaza optim si se incadreaza in normele stabilite de companie in ceea ce priveste resursele necesare activitatii (carburant, anvelope, taxe de drum, etc).
Beneficii:
  • Salariu motivant;
  • Tichete de masa;
  • Transport decontat;
  • Contract perioada nedeterminata;
  • Mediu de lucru placut.
  • Spor de week-end (in cazul in care sunt solicitari);

Compania Via-Trend SRL produce preparate din carne in vederea comercializarii in Bucuresti si in imprejurimile acestuia.

Atelierul de preparare se afla in localitatea Moara Domneasca, la 4 km de Doraly de pe DN 2 (soseaua Bucuresti-Urziceni).

Expirat
SOFER DISTRIBUTIE -Categoria B si C  -  SC Via-Trend SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles