Gratis

Sofer distributie B + C

Floradi Prod Com S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

sa-i placa ceea ce face;
sa fie ambitios;
sa aiba abilitati de comunicare;
sa fie organizat ;
sa-i placa munca in echipa;

Descrierea jobului

Participă la operaţiunile de încărcare şi descărcare a autovehiculului astfel încat îcărcătura să fie repartizată uniform – stabil pe platforma autovehiculului, cu respectarea tonajului şi a prescripţiilor de încărcare ;
Conduce autovehiculul cu respectarea legislației în domeniu pe drumurile publice catre societățile destinatare.
Sa fie pregatit profesional, sa fie in permanent preocupat de nivelul vocabularului si de modul de prezentare la sedilul clientilor sau furnizorilor.
Beneficii :
Program de lucru 8 ore, Luni – Vineri ( Sambata, Duminica liber )
- tichete de masa in valoare de 35 Ron / zi
- spor de vechime

Floradi Prod Com SRL companie cu capital integral privat, romanesc, lansata in 1997, în Sibiu, Romania , este unul dintre liderii pe piata de FMCG, care inca de la inceput, construieste si dezvolta continuu distributia directa de bauturi si produse alimentare, cu un portofoliu complet, axat pe domeniul berii, bauturilor alcoolice si non alcoolice, vinuri, sucuri, apa si energizante cu o ofertă bogata de produse si servicii.
Numele Floradi reprezinta forta si incredere, partener dedicat si sustinator al eticii si fair-play-ului in afaceri, asociere construita si sustinuta in timp prin corectitudine, organizare si management de calitate.
Publicat 17 Apr. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 17 Mai 2024