SOFER DISTRIBUITOR/LIVRATOR

SNACK-TRADE SRL 6 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Studii medii finalizate;
  • Permis de conducere cat. “B”.(experienta condus minim 2 ani pe unități de transport folosite în distribuție precum Ford Transit, Mercedes Sprinter, Volkswagen Crafter, Peugeot Boxer)
  • Persoană responsabila fata de atribuțiile zilnice
  • Integritatea marfurilor transportate
  • Dorința de a învața și de a asimila cunoștințe pentru eficientizarea activitatii
  • Bună cooperare cu toate departamentele companiei
  • Cazier judiciar curat*

Descrierea jobului

Obiectivul principal:
  • Livrarea comenzilor către magazinele partenere.
Responsabilităţi principale:
  • Livrarea și predarea produselor către magazinele partenere ;
  • Emiterea documentelor privind livrarea, încasarea și returul produselor
  • Încasarea cotravalorii mărfurilor distribuite
  • Exploatarea autovehiculului in conformitate cu instructiunile prevazute de companie
  • Ține legatura cu departamentul logistic al companiei transmitand informatii despre desfasurarea cursei
Beneficii:
  • Pachet salarial competitiv peste media pieței + bonuri de masă
  • Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată
  • Telefon de serviciu
  • Șansa de a lucra într-un mediu orientat spre performanță;
  • Program de lucru doar de luni până vineri, având sâmbăta și duminica liber;
  • Oportunitatea de a participa la diverse activități din cadrul firmei (team building, traininguri de formare).

Timp de 16 ani brand-ul Banzai a crescut în Republica Moldova, ajungând să dețină primul loc ca vânzări. Astfel, brand-ul s-a extins și în România in 2016 sub forma juridică SNACK TRADE S.R.L, ajungând cu filiale în județele Iași, Suceava, Bacău, Vaslui, Brăila, Vrancea, Ploiești și București cu peste 200 de colegi, tineri și energici.

Noi, o echipa echipă de experți profesioniști pasionați, oferim soluții complete de afaceri pentru vânzări, astfel împreună cu partenerii noștri să creștem împreună. Oferim pentru tine, traininguri în vânzări pentru colegii noi cât și pentru îmbunătățirea celor actuali, în vederea devenirii tale, expert în vânzări.

Ne găsești pe:

  • Facebook - banzairomania
  • Instagram - banzairomania
  • Linkedin - banzairomania
  • Website - banzairomania.ro
Publicat 1 Dec. 2022 Reactualizat 29 Dec. 2022 Expiră 31 Dec. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.