Publicat 19 Mai 2017 | Reactualizat 23 Mai 2017 | Expiră 18 Iul 2017

Sofer de autocar

10 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 5 ani experiență în Transport / Distributie, Turism / Hotel staff

Candidatul ideal

· permis de conducere categoria D;
· atestat transport persoane;
· card tahograf;
. vechime min 5 ani
· tinuta decenta, seriozitate si responsabilitate.

Descrierea jobului

-asigura transportul turistilor;
-respecta procedurile si normele legale privind transportul de persoane;
-respecta regulamentul si indicatiile coordonatorilor de transport;
-raspunde de curatenia in mijlocul de transport pe care il conduce;
-posibilitatea de a lucra si sambata pentru a acumula mai multe ore lucrate;
-exista posibilitatea de formare prin participarea la cursuri de calificare pentru obtinerea certificatelor necesare transportului de persoane pe teritoriul Germaniei

Detaliile ofertei:
Departament: Transport
Tipul ofertei: Full Time
Durata contractuala: Neterminata
Locul ofertei: Romania/Germania
Posturi disponibile:10
Salariu: incepand de la 1800€/luna brut in functie de numarul de ore lucrate

Turoperator cu dezvoltare rapida pe piata de incoming si outgoing a Romaniei

Sofer de autocar  -  Karpaten Turism