Gratis

Sofer de autocar! Alatura-te Echipei Memento Bus!

Memento Bus Company S.R.L.
10 poziții

Candidatul Ideal

Cerinte obligatorii:
1. Minim 3 ani experienta ca sofer de autocar;
2. Obligatoriu categoriile B,C,D, E. Constituie avantaj C+E, D+E;
3. Card tahograf;
4. Fara cazier judiciar.
5. Atestat

• Este de preferat cunoasterea unei limbi straine de circulatie internationala – Engleza, Franceza, Germana;
• Mod de gandire orientat spre client;
• Abilitati de orientare catre solutii (abordare logica, analitica);
• Abilitati de comunicare (argumentare concisa şi logica, persuasivitate);
• Aptitudini pentru lucrul in echipa.

Descrierea jobului

RESPONSABILITĂȚI:
• Efectuarea de curse interne si internationale in conformitate cu nevoile Companiei
• Buna colaborare cu ghizii insotitori cat si o buna interactionare cu clientii
• Respectarea normelor de conduit rutiera
• Intocmirea si respectarea documentelor de calatorie;

BENEFICII:
• Autocarele transportatoare sunt cele mai moderne din industria turistica, toate clasificate 3*, echipate cu sistem audio-video, aer conditionat, scaune rabatabile.
• Mediu de lucru tânăr și competitiv, într-o Companie dinamică
• Conditii moderne de munca;
• Atmosferă prietenoasă, echipă ambiţioasă şi pozitivă
• Teambuilding-uri periodice, concursuri motivaţionale şi activităţi periodice realizate împreună cu echipa
• Posibilitati de promovare in cadrului grupului Christian Tour Group;
• Pachet salarial motivant in functie de experienta;

Din 1997, anul în care compania a fost înfiinţată, Christian Tour a devenit unul dintre cei mai mari operatori de turism din România.
De-a lungul acestor 18 ani de activitate am acumulat o vastă experiență şî know-how în organizarea vacanțelor, iar compania şi-a dezvoltat în mod constant și sistematic poziția sa pe piața turistică.
Astăzi, Christian Tour acoperă toate segmentele de turism organizat, se bucură de încrederea a peste 1.500 de agentii partenere și organizează vacanţele a peste 200.000 de turişti in fiecare an.
www.christiantour.ro

Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 26 Apr. 2024