Publicat 22 Iul 2019 | Reactualizat 19 Aug 2019 | Expiră 22 Aug 2019

SOFER CURIER

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CAUTAM SOFER SI CURIER
Se cauta persoane cu varsta maxima de 35 de ani fara experienta pentru distribuire de pachete. Salar Atractiv. 1700e fix.

Descrierea jobului

Descriere job
Livrari colete , program atractiv 8 ore , greutate pachet maxima 25 kg,autotorism mercedes vitto /sprinter se utilizeaza tableta pentru livrare daca esti o persoana fara experienta in domeniu beneficiezi de un coleg timp de o saptamana pentru acomodare,se ofera cazare la standarde europene.
Benefici
salar fix ,concediu platit,autotorism acasa ,cazare ,se munceste 6 zile din 7,forme absolut legale de munca

Descrierea companiei

Imperium Transporte GmbH

Firma cu renume si experienta in domeniu de peste 10 ani in Germania .

Specializata in distribuirea coletelor .

Expirat

SOFER CURIER  -  IT Imperium Transport GmbH

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles