Publicat 13 Feb 2018 | Expiră 15 Mar 2018

Sofer cu permis de conducere categoria C- E -ADR

3 posturi

Candidatul ideal

SOFER CU EXPERIENTA SA CONDUCA TIRURI;

Descrierea jobului

NOI FACEM LINNI FIXE ITALIA-FRANTA , LOCUL DE MUNCA E LA LOGGIA TORINO, NOI II PUTEM OFERI SOFERILOR O CASA UNDE POT DORMI CAND SE INTORC DIN CURSA.

Descrierea companiei

Firma noastra este o Cooperativa de transporturi internationale.

• Datele de identificare ale tuturor companiilor care publica anunturi de recrutare pe eJobs.ro sunt verificate de consultantii nostri. eJobs.ro nu influenteaza, insa, procesul de recrutare desfasurat de catre companii.

• Analizati cu atentie informatiile din cadrul anunturilor de recrutare! Daca aveti dubii in privinta veridicitatii anumitor date sau in cazul unor solicitari suplimentare ale angajatorilor (trimiterea de documente personale, sume de bani etc.), va rugam sa ne scrieti la contact@ejobs.ro.

Sofer cu permis de conducere categoria C- E -ADR  -  Justin soc. coop