Gratis

Sofer cu B categorie

Atli Romania S.R.L.

Candidatul Ideal

Cautam o persoana serioasa, punctuala, atenta la detalii, deschisa la efort fizic, sa aiba capacitatea de a lucra in echipa si o atitudine pozitiva.
Fara antecedente penale.
Permis conducere categ B.
Experienta profesionala de minim un an pe pozitia de sofer.
Disponibilitate pentru program prelungit.
Disponibilitate la deplasari in tara.
Disponibilitate la efort fizic.

Lucrator Comercial
Curier
Distribuitor
Sofer

Descrierea jobului

Program de lucru de L-V
Locatia depozitului este Strada Sticlelor, Stefaneşti Noii.

Predarea marfurilor la clienti pe baza de factura;
Asigura buna functionare a utilajelor din dotare si anunta seful ierarhic despre orice defectiune survenita la acestea.
Raspunde de mentinerea in stare de functionare a autovehiculului, verifica valabilitatea ITP-ului, vignetei etc.
Participa la incarcarea si descarcarea marfurilor;

Oferim:
Un venit de minimum 3400 lei net;
Şi bonusuri suplimentare.
Concediu 24 zile/pe an (+toate zilele libere naționale).

Atli Romania SRL este o companie de vanzare a anvelopelor care face parte din cel mai mare distribuitor si resapator de anvelope din Turcia, Atli Otomotiv. Atli este o companie de familie și este înființată în 1986 și funcționează integral din capitalul propriu al acționarilor. Astăzi grupul are 145 de angajați, iar în România crește pas cu pas cu 8 membri.

Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 26 Apr. 2024