Publicat 12 Iul 2017 | Reactualizat 22 Iul 2017 | Expiră 11 Aug 2017

Sofer categoria C+E -> International curse tur - retur

2 posturi

Candidatul ideal

Suntem în căutare de personal dornic de a se dezvolta într-un mediu de lucru dinamic. Vrem ca angajaţii noştri să lucreze cu dedicaţie şi pasiune pentru că reprezintă imaginea noastră. Dacă eşti o persoană serioasă, atentă la detalii şi orientată către rezultat, sigur te vei potrivi în organizaţia noastră.

Ne dorim o persoană care:

  • să deţină permis de conducere categoria C+E
  • să posede atestat de transport marfă
  • să deţină card tahograf
  • să prezinte avizul medical şi psihologic valabile
  • să aibă experienţă de minim un an pe o poziţie similară
  • să fie o persoană punctuală şi proactivă

Descrierea jobului

Activitatea unui şofer internaţional în cadrul companiei noastre presupune:

  • curse tur-retur de la sediul din Codlea către diverse locaţii din Europa
  • activitate de colecţie şi distribuţie când este cazul
  • se lucrează in echipaj
Iata, pe scurt, cam ce ar trebui să faci:
  • vei încărca, transporta și descărca mărfurile conform comenzii de transport
  • vei fi responsabil de integritatea mărfurilor transportate
  • vei fi responsabil de completarea corectă a documentelor
  • activitatea va fi coordonată de dispeceri cu care vei menţine o permanentă comunicare
  • vei respecta timpii de condus şi reglementările în vigoare
  • vei avea grijă de maşina ta
  • vei conduce camioane Scania si Volvo cu remorci frigorifice
Ne vom asigura ca munca ta să fie răsplătită pe măsură oferindu-ţi un pachet salarial atractiv care include: salariu, diurnă şi un sistem de bonusare în funcţie de performanţe. Pe lângă acestea vei mai beneficia şi de:
  • asigurare medicală internaţională
  • abonament de sănătate şi prevenţie la o clinică privată pentru tine şi familia ta
  • training de specialitate
Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la nr. de telefon 0268.251550 sau la adresa de e-mail HRcodlea@mandersloot.eu.

Este o afacere de familie cu o abordare practică, specializată în servicii de logistică și transporturi frigorifice în Europa de Est. Facem ceea ce promitem şi promitem ceea ce putem oferi.
Mandersloot s-a dezvoltat considerabil în ultimii ani. În fiecare zi vehiculele noastre sunt pe drum pentru importul şi exportul de mărfuri. Din și în Olanda, Belgia, Polonia, Cehia, Slovacia, România, Ungaria și Bulgaria. Pe lângă sediul central din Scherpenzeel, Olanda, Mandersloot are birouri și în Polonia (Komorniki, lângă Poznan), Cehia (Klíčany, lângă Praga), Romania (Codlea, lângă Brașov) și Ungaria (Szigetszentmiklos, lângă Budapesta).

Sofer categoria C+E -> International curse tur - retur  -  MANDERSLOOT LOGISTICS