Sofer categoria C + atestat

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu 3000 - 5000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

️CERINȚE:
  • Permis de conducere categoria C + Atestat
  • Persoana serioasa, punctuala
  • Responsabilitate la locul de muncă
  • Spirit de inițiativă
  • Capacitatea de comunicare
  • Lucrul in echipa

Descrierea jobului

Ești o persoană serioasă care își dorește un loc de muncă stabil? Atunci te așteptăm în echipa noastră.

Echipa HIDRO-SAL COM are nevoie de o persoană dinamică și pozitivă, cu spirit de colegialitate și dornică de muncă.

️POSTURI VACANTE :

• șofer categoria C + atestat

️BENEFICII:

• pachet salarial atractiv și sporuri legale

• ore suplimentare plătite

• program de lucru de luni pana vineri 8:00-16:30

Dacă îți dorești să faci parte din echipa noastră contactează-ne!

SC HIDRO-SAL COM SRL este un operator public de salubrizare care deserveste 8 comune din judetul Brasov.
Suntem o companie infiintata in anul 2003 cu multi ani de experienta dinamica si aflata in plina dezvoltare.
Publicat 29 apr. 2022 Reactualizat 27 mai 2022 Expiră 29 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos