de ani Fără Frică...

Publicat 21 Oct 2019 | Expiră 21 Nov 2019

SOFER CAT. B

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta in transport marfa

Descrierea jobului

Sofer permis categoria B pe autoutilitara 3.5 tone - distributie produse farmaceutice intern;
Livrare comenzi conform planului de distributie;
Postul vacant este pentru punctul de lucru - Babeni/ Valcea
Oferim siguranta si stabilitatea locului de munca.

SC SPD STAR SRL este lider national in distributia de produse farmaceutice: vata medicinala, fesi din tifon, comprese din tifon.

Expirat
SOFER CAT. B  -  SPD STAR S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles