Sofer Cat.B Distributie

Olma Invest S.R.L. 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- sa aiba insusiri de personalitate: seriozitate/responsabilitate, loialitate, hotarare, adaptabilitate, autocontrol, atitudine pozitiva, sa aiba calitati psihice necesare (spirit de observatie, rabdare, viteza de reactie, capacitate de orientare in spatiu, capacitate de comunicare etc.);
- sa nu aiba antecedente penale;
- sa fie apt din punct de vedere medical;
- permis cat B

Descrierea jobului

- Ce vei face :
Sofer + Manipulare marfuri
Detinere permis

- Participare la incarcare descarcare marfuri

- Tip marfuri : Electrice,metalo chimice, scule unelte gradinarit... www.somag.ro

- Asezi marfa pe rafturi in depozit,mentinere ordine depozit.

- Pregatesti marfa in baza facturilor:Te invatam noi cum se face.

- Ce ti oferim:
Salariu net -2800 -3000 ( in mana )

Dupa 3 luni majorare salariu

- Vei lucra un singur schimb

- Luni-Vineri 8.30 17.00
Sambata 8.30 12.30

Incheiem contract pe perioada nedeterminata

Societatea OLMA INVEST S.R.L a fost infiintata din 2004 comercializeaza en gross o gama vasta de , scule, unelte si materiale pentru instalatii,uz gospodaresc , constructii civile si industriale, aparate si dispozitive electrice, electrotehnice si confectii metalice, asigurand servicii de consultanta tehnica in alegerea solutiei potrivite fiecarui client.
Publicat 3 Iun. 2022 Reactualizat 1 Iul. 2022 Expiră 3 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.