SOFER CAT B (agent de livrari)

PAMBAC S.A - 4 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

-Studii medii
-Permis de conducere categoria B ( valabil de cel putin 2 ani )
-Atentie la detalii ;Viteza de reactie
-Spirit de ordine si disciplina
-Capacitate de comunicare
-Abilitati de negociere
-Rezistenta la stres si efort

Descrierea jobului

- Livrarea produselor catre clienti si realizarea obiectivelor de vanzari pentru categoriile de produse de panificatie din portofoliul companiei
- Distributie in Municipiul Bacau si in comunele limitrofe
- Lucru pe masina de 3.5 t
- Raspunde de incasarea contravalorii marfurilor livrate clientilor
- Contract de munca pe perioada nedeterminata ( dupa perioada de proba )
- Salariul virat la timp si toate contributiile achitate
- Bonuri de masa pentru fiecare zi lucrata

S.C PAMBAC S.A Bacau , unul dintre principalii producatori nationali din domeniul morarit , panificatie , lider pe piata de paste fainoase si detinator al brandurilor Pambac, Grania ,Gata si Flavora
Publicat 26 ian. 2022 Expiră 25 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos