Publicat 28 Mai 2013 | Reactualizat 25 Iun 2013 | Expiră 29 Iun 2013

SOFER CAMION

1 post | 0 aplicanți
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam un sofer profesionist care:
sa cunoasca foarte bine strazile din Europa
sa aiba un minim de 5 ani experienta (international ),
sa fi lucrat pe prelata transportand marfa generala
sa vorbesca engleza si/sau franceza si/sau italiana
sa fie interesat deintretinerea camionului si de activitatea pe care o desfasoara
sa aiba cunostiinte de mecanica

Descrierea jobului

Transport marfa

Carbon Logistic este o societate, nascuta in Timisoara in anul 2007, care dispune de o flota de 70 camioane. Transportam negru de fum in cisterna in toata europa si marfa generala cu prelata.
Principalele obiective care ne caracterizeaza sunt:
-Dezvoltarea continua a personalului
-Dezvoltarea de noi tehnologii care vizeaza protectia mediului si de siguranta
-Imbunatatirea continua a flotei
-Rapoarte de transpatenta in colaborare cu furnizorii si clientii nostri.

Expirat

SOFER CAMION  -  CARBON LOGISTIC SRL