Publicat 13 Mar 2017 | Reactualizat 12 Mai 2017 | Expiră 13 Mai 2017

SOFER CAMION 40 T - DK-SE

10 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Se cauta soferi pe camioane de 40 T
-experienta de minim 1 an pe Europa pe camion de 40 T (experienta pe Scandinavia este un avantaj dar NU obligatoriu)
-engleza - nivel minim
-ADR
-TACHO card

Descrierea jobului

-data de incepere: din 15-31 Martie
-cursa Danemarca - Suedia - Norvegia (Oslo) - Finlanda
-camion aprox. nou - euro 6 - cabina mare - dotat (vechime in jur de 3sapt-1 an)
-titular pe camion (se lucreaza doar singur pe camion)
-salar 1900€ - pt cei fara engleza & 2000€ - pentru cei care stiu engleza
-salar 2250€ pt cei care vorbesc engleza si au lucrat cel putin 6 luni pe Norvegia
-contract nedeterminat pe Romania
-perioada de lucru 3 luni cu 1 luna
-se da echipament

NU SE TRECE PESTE PROGRAM!

Descrierea companiei

Companie de transport marfa pe scandinavia

Cautam DOAR soferi profesionisti cu categ. b, c, e

Expirat

SOFER CAMION 40 T - DK-SE  -  dan speed srl