Gratis

Sofer C+E comunitate

SC EG SHIPPING SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

- permis de conducere categoria C, E
- card Tahograf, Atestat transport marfă, Atestat ADR colete constitue un avantaj
- aviz medical și psihologic Pasaport (*se deconteza plata avizelor)
- limba engleza la nivel dе comunicare (pentru primirea comenzilor)
- bune cunostinte privind documentele de insotire a marfurilor;
- persoana ordonata, cu abilitati bune de comunicare in relatia cu clientii
- punctualitate, responsabil, serios, politicos și îngrijit

Descrierea jobului

• Transportul dе marfuri cu semirеmorci prеlata sau walking floor pе rutе conform instructiunilor primitе dе lа dispеcerаt;
• Asigurarea ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄integritatii marfurilor transportate;
• Intocmirea documentelor de transport cu confirmarea operatiunilor de incarcare/descarcare;
• Respectarea timpilor de conducere si a celor de odihna, conform legislatiei in vigoare;

Tari tranzitate: Germania, Olanda, Belgia, Danemarca, Austria, Italia,Franta si Luxemburg.
Rotatia deplasarii este 8/2 saptamani sau 12/3 saptamani.
Revenirea in tara se face cu camionul sau cu masina societatii.
Venitul total este format din salariul pe tara (3700 ron) plus diurna (in euro), in total 2900 euro,
- cresteri salariale lunare in functie de performante si vechime in firma.
- contracte de munca pe perioada nedeterminata.
- cheltuiele pentru atestat, fisa medicala si pasaport se deconteaza

SERIOZITATE, RESPONSABILITATEA SI FLEXIBILITATE

ECO GLOBAL SERVICE, societate de transport national si international.

Specializata in transport rutier in CE, cu remorci walking floor, prelata si containere pe rute intre Danemarca, Germania, Olanda, Belgia si Luxemburg.

Publicat 24 Mai 2024 Reactualizat 24 Mai 2024 Expiră 23 Iun. 2024