Gratis

Sofer C + E (Cluj - Europa)

Unitrans Logistics S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Angajam Sofer profesionist pentru transport prelata, marfa generala, pe rutele Cluj – Europa tur si retur.
  • Oferta salariala avantajoasa, peste media din piata.
  • Plecari si sosiri saptamanale.
  • Disponibilitate imediata.
  • Plata salariului se efectueaza in data de 10 a fiecarei luni, iar decontarea se face dupa sosirea din cursa.
Cerinte:
  • Permis de conducere categoria C+E;
  • Experienta minima de 3 ani constituie un avantaj;
  • Atestat transport marfa;
  • Card tahograf;
  • Analize medicale si psihologice valabile;
  • Cunostinte minime de limba engleza, limba germana constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Beneficii:
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • Nu aplicam CFS in pauzele dintre curse;
  • Parcare masina personala monitorizata 24/24;
  • Cursuri de formare, pregatire si instruire continua;
  • Camioane / semiremorci aproape noi si bine intretinute;
  • Parc auto schimbata la fiecare 4 ani;
  • Un sofer pe camion.

Descrierea companiei

De ce Unitrans Logistics SRL?
Suntem o companie din Cluj in crestere, cu peste 26 ani de experienta in industrie, activa atat la nivel national, dar mai ales international. Facem parte din grupul de firme Mendola cu peste 600 angajati. Echipa noastra este tanara, dedicata si ofera asistenta constanta pentru soferii nostri.
Publicat 29 Febr. 2024 Reactualizat 29 Febr. 2024 Expiră 30 Mart. 2024