Gratis

SOFER AUTOCAMION CATEGORIA C+E

SC UNICARM SRL

Candidatul Ideal

Serios, dinamic, perseverent, cu experienta in domeniu.

Descrierea jobului

Se ofera salariu si conditii de munca avantajoase.

SC Unicarm SRL este producator si distribuitor national de carne si preparate din carne, lactate, lapte praf, panificatie / cofetarie si patiserie, respectiv inghetata. Nivelul investitiilor in echipamente de ultima generatie, reteaua de distributie dezvoltata, filozofia si atitudinea noastra dinamica si optimista, au drept rezultat pozitionarea societatii pe primele locuri pe tara in aceste domenii. In anul 2005 am inaugurat fabrica noua de mezeluri, in 2006 abatorul, in 2007 fabrica de conserve, iar in anul 2009 am deschis o fabrica moderna de lactate si lapte praf, inghetata precum si fabrica de panificatie, patiserie si cofetarie. Printre clientii societatii se numara si lanturile de hypermarketuri din Romania precum : Carrefour, Metro, Real, Cora etc. In prezent societatea are deschise 78 de magazine proprii, doua depozite logistice, 6 depozite de distributie si un parc auto propriu care cuprinde peste 300 de autovehicule.
Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 18 Apr. 2024 Expiră 18 Apr. 2024