Gratis

Sofer autocamion Cat. C E

Cmc Globaltrans S.R.L.

Candidatul Ideal

• Permis de conducere categoriile B, C și E.

• Atestat șofer profesionist transport marfă;

• Stare de sănătate bună și disponibilitate la program prelungit;

• Corectitudine și spirit de echipă dezvoltat;

• Cazier judiciar fara inscrisuri

Descrierea jobului

• Conduce autovehicolul in vederea transportului de marfuri;

• Preia marfa pregatita de la depozit conform comenzilor;

• Respecta traseul de livrare zilnic la client si preda marfa conform documentelor de livrare;

• Completează documentele necesare transportului şi le predă la termen;

• Asigură şi supraveghează încărcarea mărfurilor, urmăreşte poziţionarea corectă a acestora,

• Respectă normele privind gabaritul şi stabilitatea în timpul mersului;

• Execută transportul de marfa conform programului stabilit de angajator; urmăreşte respectarea rutelor şi traseelor indicate;

• Asigură şi supraveghează descărcarea mărfurilor la clienți.

CMC GLOBALTRANS SRL este o companie care activeaza pe piata transportului rutier de marfa in spatiul Uniunii Europene, atat la prelata cat si frigorific, cu o echipa tanara, dinamica si cu o vasta experienta in domeniu.
Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 11 Mart. 2024 Expiră 10 Apr. 2024