Gratis

SOFER AUTO LACTATE/ INGHEȚATA CATEGORIA B, C

BUCOVINA SA
4 poziții

Candidatul Ideal

• Studii medii
• Experienţă într-un post similar (constituie un avantaj)
• Excelente abilităţi de comunicare
• Cunoaşterea oraşului şi a împrejurimilor
• Aptitudini tehnice și comerciale
• Permis de conducere categoria B / C

Descrierea jobului

• Livrarea mărfurilor către clienții din zona Suceava
Distribuția înghețatei în țară

Salariu motivant + bonusuri din vânzări

Bucovina SA este un jucător important din industria alimentară din zona Moldovei, activitatea principală a societății constituindu-o industrializarea și comercializarea laptelui și a produselor lactate, producerea și desfacerea înghețatei.
Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 21 Mart. 2024 Expiră 20 Apr. 2024