Gratis

SOFER APROVIZIONARE SI DISTRIBUTIE ECHIPAMENTE ELECTRICE

ELECTRIC COM 3M

Candidatul Ideal

Persoana activa, responsabila, atenta la detalii

Descrierea jobului

Apovizionare marfa din Bucuresti sau alte oarse( maxim de 2 ori / saptamana)
Distributie marfa clienti pe raza Judetului Sibiu
Incarcat + verificat + descarcat marfa

Infiintata in anul 2001 S.C. ELECTRIC COM 3M S.R.L. se adreseaza in primul rand firmelor de executie si tablotierilor din domeniul electric. In magazinele noastre din Medias si Sibiu puteti gasi o mare varietate de aparate, echipamente si accesorii electrice.

Din 2006 S.C. ELECTRIC COM 3M S.R.L. se adreseaza si electricienilor si persoanelor fizice

S.C. ELECTRIC COM 3M S.R.L. este distribuitor pentru game electrice renumite in intreaga lume cum ar fi Haupa,Eaton, Schneider, Noark, Kanlux, Legrand, Gewis, KLauke, Cellpack, Weidmuller, Courbi etc.
Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 15 Mai 2024