Sofer/Ajutor instalator sanitari

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu 1800 - 2000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Persoana :
-Harnica
-Dinamica
-Punctuala
-Serioasa
-Atenta
-Responsabila
Angajam Necalificati / Calificati in domeniul sanitar inclusiv Ajutor de instalator cu permis auto .

Descrierea jobului

- remediaza defectiunile aparute in sectorul sau de activitate;
- monteaza instalatii de canalizare, instalatii interioare de apa rece/ calda pentru consum menajer;- asigura si raspunde de exploatarea corecta a instalatiilor;
-intretinerea instalatiilor
-raspunde de buna functionare a utilajelor;
-aplicarea graficului de revizii si reparatii;
- verifica functionalitatea retelei de apa si canalizare, sistem de irigare, sistem de incalzire, sistem de racire (aer conditionat).
0747454948

Firma Timprod Instal S.R.L. din județul SUCEAVA, a fost înființată la data de 10 aprilie 2012 și are ca obiect principal de activitate - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale .

Publicat 17 mai 2022 Expiră 16 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos