Gratis

Sofer agent livrare distributie

PHARMACTIVE DISTRIBUTION SRL

Candidatul Ideal

- Absolvent studii medii;
- Experienta minim 2 ani intr-o pozitie similara;
- Lucrul intr-o firma de distributie produse farmaceutice reprezinta un avantaj;
- Posesor permis de conducere categoria B, vechime minim 5 ani;
- Stabilitate la locul/locurile de munca anterioare, punctualitate, seriozitate;
- Fara incidente rutiere;
- Cazier judiciar fără antecedente penale

Descrierea jobului

- Livreaza produse farmaceutice la clientii din Bucuresti si la nivel national;
- Incarcare/descarcare autoutilitara frigorifica, capacitate max 3.5 t;
Beneficii:
Salariu net 3500 ron
Tichete de masa 800 ron/ luna
Diurne
Bonusuri

Pharmactive Distribution SRL – furnizeaza o gama larga de produse, inclusiv produse de marca internationala si generice ( pe baza de reteta si produse OTC), dispozitive medicale,suplimente alimentare, produse cosmetice si igiena
Publicat 24 Mai 2024 Reactualizat 16 Iun. 2024 Expiră 23 Iun. 2024