Gratis

Social Media Coordinator

MARKETING SENSEI S.R.L.

Candidatul Ideal

Ești o persoană creativă și comunicativă, pasionată de mediul digital și de rețelele social?
Înțelegi bine modul în care funcționează platformele online și te bucuri să explorezi noi tendințe și tehnologii în acest domeniu ?
Ai abilități solide de comunicare și ești capabil să creezi conținut captivant și să gestionezi comunități online cu ușurință ?
Ai o abilitate deosebită de a organiza și gestiona proiecte, iar atenția ta la detalii te ajută să livrezi rezultate de calitate ?
Dacă te regăsești in cele de mai sus, ești persoana potrivită pentru acest job. Experiența ta anterioară în social media sau marketing digital îți oferă încredere și îți oferă un avantaj în acest rol.

Descrierea jobului

Crearea și distribuirea de conținut captivant pe diverse platforme sociale.
Interacțiunea activă cu comunitatea online pentru a menține angajamentul și a răspunde la feedback.
Dezvoltarea și implementarea strategiilor de angajare pentru a atinge obiectivele de marketing și comunicare.
Colaborarea strânsă cu echipa pentru a asigura coerența mesajelor și a obține rezultate eficiente.
Monitorizarea și analizarea performanței campaniilor, efectuând ajustări pentru optimizare.
Rămânerea la curent cu tendințele și schimbările în social media pentru a adapta strategiile în mod corespunzător.

SC Marketing Sensei SRL este o agenție de marketing inovatoare și orientată către rezultate, specializată în furnizarea de soluții personalizate pentru nevoile diverse ale clienților săi. Echipa noastră talentată și creativă combină expertiza în strategii digitale, branding, publicitate și relații publice pentru a crea campanii eficiente și captivante.

Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024