SOCIAL MEDIA CONTENT CREATOR

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Salut!

Cautam un nou coleg (colega), pasionat de Social Media si Content Creation care sa se alature echipei noastre de marketing din Bucuresti.
Ne dorim o persoana creativa, energica, sociabila, dezinhibata, careia il place sa vorbeasca in fata camerei, care intelege mediul online si e la curent cu ultimele treduri.

Cerinte:
  • 2-3 ani experienta in Social Media & Content Creation.
  • noţiuni avansate de lucru cu platformele de Social Media (Facebook, YouTube, Instagram, TikTok)
  • abilitati excelente de copywriting
  • cunoasterea unui program de editare video
  • pasionat de creatie video (va fi responsabil de productia continutului video)
  • dezvolta idei creative de conținut nou, în funcție de publicul vizat și de canalul de comunicare
  • capabil sa lucreze independent dar si in echipa
  • detine un deja un portofoliu de continut video si articole publicate

Descrierea jobului

Descrierea postului:
Crearea de continut relevant pentru platformele Social Media, inclusiv articole de blog si continut video, in acord cu specificul brandului.
Administrarea conturilor de Social Media (Facebook, Instagram, YouTube, Tik Tok).

TANDEM este o companie ce produce mobila de calitate din anul 2002. A aparut in Chisinau. Din 2015 suntem prezenti in Romania, iar in acest moment avem 6 showroom-uri active, in Bucuresti, Brasov, Cluj, Iasi, Oradea.

Suntem intr-o continua dezvoltare si expansiune.

Ne deosebim prin calitatea deosebita a produselor si prin profesionalismul personalului.

www.tandem.md

Publicat 13 mai 2022 Reactualizat 10 iun. 2022 Expiră 12 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos