Shift Manager Restaurant Popeyes

Popeyes 10 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Popeyes Romania angajeaza Shift Manager in restaurantele din Baneasa Shopping City, Park Lake, Afi Cotroceni si in restaurantul drive thru din centrul comercial Lemon Retail Park

Te regăsești în rolul acesta?
  • ești o personă căreia îi place să fie parte dintr-o echipă veselă și întodeauna cu atitudine pozitivă
  • știi cât este de important să oferi un serviciu de calitate de fiecare dată când interacționezi cu clienții
  • știi ce înseamnă să faci lucrurile bine și să îi inspiri și pe ceilalți să te urmeze
  • îti place să creezi momente pozitive și să susții buna dispoziție a echipei
  • ești curios și vrei să descoperi lucruri noi
  • ai 1-2 ani experiență de lucru pe un post similar
  • ai cunoștințe de operare PC

Descrierea jobului

Rolul tău:
  • vei oferi suport echipei de management în coordonarea și supervizarea activității din cadrul restaurantului pe tura alocată
  • te vei asigura că toți clienții sunt serviți corespunzator și sunt mulțumiți de serviciile oferite
  • vei întampina clienții și te vei asigura ca se vor bucura de o experiență plăcută în restaurant
  • vei supraveghea personalul pentru a te asigura că toate standardele sunt îndeplinite
  • vei construi o echipă motivată, eficientă și pasionată de bucătărie
  • te vei asigura că toate procedurile legate de standarde de calitate și igienă alimentară sunt efectuate corect
  • vei ajuta la menținerea standardelor de calitate și igienă alimentară în bucătăria Popeyes, alături de cea mai tare echipă, vei pregăti produsele după o rețetă unică, din Louisiana.

Pachet salarial și câteva oportunități:
  • pachet salarial atractiv de până la: 3.500 Lei (compus din salariu fix, bonusuri, tichete de masă)
  • 21 de zile de concediu de odihnă
  • training pentru dezvoltarea abilităților profesionale
  • program de lucru ce poate fi planificat în ture, după nevoile tale
  • oportunitatea de a construi împreună echipa Popeyes România
  • oportunitatea de dezvoltare a carierei

Celebrul brand internațional Popeyes® a început cu o idee mare într-un mic restaurant, în anul 1972, în New Orleans, Louisiana și s-a transformat într-un succes care a cuprins întreaga lume.

Suntem o gașcă de oameni pasionați de bucătărie și de gustul puiului din Louisiana, cu misiunea de a fi cel mai iubit brand specializat pe carne de pui din România. Avem un plan de extindere foarte ambițios și ne dorim să angajăm oameni care să crească alături de noi.

Afla mai multe despre Popeyes:

Publicat 29 Sept. 2022 Reactualizat 29 Oct. 2022 Expiră 29 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.